Підтримка передової: доставка знеболювальних 44-му батальйону

Під час війни важливо підтримувати тих, хто ризикує життям, захищаючи свою країну. Саме так і роблять чоловіки та жінки 44-го окремого стрілецького батальйону, які мужньо воюють на напрямку Кремінна – Сватове. 

Але війна — це не тільки про бої зі зброєю. Це також про лікування поранених і полегшення болю тих, хто страждає. І тут на допомогу приходить фонд Trident Tribes. 

Фонд Trident Tribes: надання допомоги пораненим солдатам 

Майже щодня ми доставляємо на передову не лише ліки та протигрипозні препарати, а й знеболювальні. Така підтримка вкрай важлива, особливо для тих, хто отримав поранення і все ще змушений виконувати свої обов’язки в бойових умовах. 

Відтак надійне знеболювальне Альфорт Декса від фармкомпанії Delta Medical завдяки фонду Trident Tribes вже прямує до хлопців. 

Важливість підтримки тих, хто на передовій 

44-й батальйон вдячний за таку підтримку та цінує допомогу своїх друзів, які долучилися до цієї справи. Разом вони стають у стрій і йдуть до перемоги. 

Приємно бачити такий прояв єдності та підтримки у важкі часи. Не всі ми на передовій, але всі ми можемо зробити свій внесок у підтримку тих, хто там є. 

Доєднуйтесь до 💗 Племен Тризуба! 

Trident Tribes: разом – до Перемоги! 

Слава Україні! 

Рекомендуємо ознайомитись

Приєднуйся до місії: підтримай захисників України через програму підготовки капітанів

Ми, Trident Tribes, український благодійний фонд, який підтримує захисників країни, зокрема їхнє навчання. Ми пишаємося тим, що робимо внесок у програму «Підготовка капітанів», яка вдруге

Читати далі »