Приєднуйся до місії: підтримай захисників України через програму підготовки капітанів

Ми, Trident Tribes, український благодійний фонд, який підтримує захисників країни, зокрема їхнє навчання. Ми пишаємося тим, що робимо внесок у програму «Підготовка капітанів», яка вдруге стартувала в Збройних силах України. 

Курс організовано Силами територіальної оборони ЗСУ, він триває сім тижнів. Його мета – навчити 90 офіцерів батальйонів і взводів процедур прийняття рішень, обміну бойовим досвідом та розвитку лідерських якостей. Програма базується на стандартах планування НАТО з урахуванням новітнього досвіду бойових дій у російсько-українській війні. Інструктори, які ведуть програму, з Великобританії та мають бойовий досвід. 

Минулого року було завершено перший випуск капітанської програми, і вже 56 офіцерів повернулися до своїх підрозділів, де застосовують отримані знання на практиці. Вважаємо, що успіх бойових дій українського війська багато в чому залежить від здібностей його командирів. Тому підготовка воєначальників та розвиток нової культури військового лідерства зроблять Збройні сили України сильнішими, щоб наша армія ще краще захищала країну. 

Trident Tribes з гордістю підтримує цю ініціативу та закликає інших приєднатися до нас у підтримці захисників України. Програма «Навчання капітанів» пропонує практичні інструменти для прийняття рішень у реальності, що постійно змінюється, де кожна секунда на рахунку. Підготовка військових керівників забезпечить безпеку воїнів та безпечне майбутнє України. Разом ми здобудемо перемогу! 

Рекомендуємо ознайомитись

Приєднуйся до місії: підтримай захисників України через програму підготовки капітанів

Ми, Trident Tribes, український благодійний фонд, який підтримує захисників країни, зокрема їхнє навчання. Ми пишаємося тим, що робимо внесок у програму «Підготовка капітанів», яка вдруге

Читати далі »