Допомога від Trident Tribes та «Київських котиків»: ВелКідс для дітей поліклініки Голосіївського району

Благодійний фонд Trident Tribes та ГО «Київські котики» знову зібралися разом, щоб зробити добро і підтримати тих, хто цього потребує.  

Цього разу наша команда передала комплекси ВелКідс від фармкомпанії Delta Medical пацієнтам дитячої поліклініки Голосіївського району Києва. 

Ми відчуваємо гордість та радість, допомагаючи дітям отримати необхідну підтримку для свого здоров’я. Це не перша наша співпраця, і ми впевнені, що попереду на нас чекає багато нових крутих проектів. 

Ми дуже вдячні фармкомпанії Delta Medical за надані комплекси ВелКідс, які допоможуть підтримати імунітет дітей. Віримо, що добро повертається, і ми зробили свій внесок у створення кращого майбутнього для малечі.  

Давайте разом продовжувати ділитися добром та надією з людьми, які поруч, адже саме такі маленькі кроки можуть допомогти зробити світ кращим місцем для життя. 

Піклуйтеся про майбутнє, долучайтеся до Племен Тризуба! 

Trident Tribes: разом – до Перемоги! 

Рекомендуємо ознайомитись
Philips Lumify

Ультразвукова допомога для ЗСУ

95-та окрема десантно-штурмова бригада наразі стоїть на найгарячіших напрямках.95-та окрема десантно-штурмова бригада наразі стоїть на найгарячіших напрямках.Бої тривають щоденно.Поранень наші захисники зазнають щодня і допомоги

Читати далі »